Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 16 12 4 39 19 2.0526 1335 1137 1.1741 36
2. OK DINAMO 16 12 4 39 20 1.9500 1350 1198 1.1269 36
3. HAOK MLADOST II 16 12 4 38 21 1.8095 1318 1199 1.0992 33
4. OK KITRO VARAŽDIN 16 12 4 38 24 1.5833 1389 1280 1.0852 32
5. OK NOVI ZAGREB 16 10 6 36 26 1.3846 1374 1303 1.0545 29
6. OK OLIMPIK II 17 8 9 30 28 1.0714 1264 1281 0.9867 25
7. OK VELIKA GORICA 16 8 8 31 31 1.0000 1336 1324 1.0091 24
8. ŽOK VRBOVEC 15 6 9 30 31 0.9677 1293 1314 0.9840 22
9. OK DON BOSCO 17 4 13 22 43 0.5116 1341 1480 0.9061 14
10. OK SISAK 15 4 11 18 37 0.4865 1133 1261 0.8985 12
11. OK NEBO 16 0 16 7 48 0.1458 979 1335 0.7333 1
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (21:25,25:17,25:23,25:22)
2. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 3:0 (25:15,25:18,25:15)
3. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA 3:1 (9:25,25:21,30:28,25:20)
4. 0 - OK SISAK -
5. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (18:25,17:25,25:18,25:17,5:15)
6. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:1 (13:25,25:22,25:18,25:22)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
7. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 3:1 (25:23,22:25,25:19,25:21)
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (17:25,25:22,25:16,25:20)
9. OK SISAK - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,26:28,22:25)
10. OK VELIKA GORICA - 0 -
11. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:2 (23:25,19:25,25:18,25:18,15:10)
12. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:12,25:13,25:17)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
13. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 0:3 (15:25,20:25,15:25)
14. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 1:3 (16:25,15:25,25:19,21:25)
15. 0 - OK NOVI ZAGREB -
16. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:20,25:23)
17. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:18,25:16,25:22)
18. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (23:25,25:20,26:24,25:27,10:15)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
19. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:22,16:25,25:20,15:25,10:15)
20. OK SISAK - OK DON BOSCO 0:3 (22:25,24:26,18:25)
21. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC 2:3 (25:23,21:25,24:26,25:23,11:15)
22. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,18:25,25:22,25:22)
23. OK DINAMO - 0 -
24. OK NEBO - HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,13:25,21:25)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
25. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:9,22:25,25:20,25:10)
26. 0 - OK NEBO -
27. OK OLIMPIK II - OK DINAMO 3:0 (25:15,25:11,25:23)
28. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:22,18:25,25:16,25:19)
29. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 0:3 (18:25,14:25,16:25)
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:1 (11:25,25:18,25:22,25:15)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
31. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:1 (25:12,21:25,26:24,25:14)
32. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:19,27:25)
33. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 3:1 (22:25,25:21,25:10,25:21)
34. OK DINAMO - OK KARLOVAC 0:3 (12:25,17:25,10:25)
35. OK NEBO - OK OLIMPIK II 0:3 (21:25,15:25,22:25)
36. HAOK MLADOST II - 0 -
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
37. 0 - ŽOK VRBOVEC -
38. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,21:25,20:25)
39. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:0 (25:12,25:19,25:22)
40. OK DON BOSCO - OK DINAMO 2:3 (18:25,25:22,20:25,25:18,11:15)
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:23,25:13,25:22)
42. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:18,9:25,25:22,25:22)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
43. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 1:3 (25:27,25:21,12:25,16:25)
44. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:17,26:24,27:25)
45. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (27:29,26:24,25:13,27:25)
46. OK NEBO - OK DON BOSCO 1:3 (8:25,22:25,25:17,16:25)
47. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:2 (26:24,21:25,25:14,20:25,15:10)
48. 0 - OK OLIMPIK II -
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
49. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC 1:3 (20:25,16:25,25:18,14:25)
50. OK KARLOVAC - 0 -
51. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 0:3 (18:25,18:25,17:25)
52. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 3:0 (25:21,25:21,25:20)
53. OK SISAK - OK DINAMO 3:1 (25:22,25:27,29:27,25:21)
54. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 3:2 (25:23,24:26,25:15,22:25,15:13)
10. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
55. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (13:25,18:25,12:25)
56. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA 3:1 (21:25,25:16,25:17,25:10)
57. OK NEBO - OK SISAK 0:3 (15:25,18:25,13:25)
58. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:20,25:19)
59. 0 - OK DON BOSCO -
60. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC 1:3 (13:25,23:25,28:26,21:25)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC odgođeno
62. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,16:25,18:25)
63. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
64. OK SISAK - HAOK MLADOST II 1:3 (25:14,16:25,24:26,19:25)
65. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 3:1 (26:24,17:25,25:22,25:22)
66. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 3:2 (27:25,25:27,19:25,25:17,15:7)
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
67. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO 1:3 (13:25,25:18,19:25,24:26)
68. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 2:3 (14:25,26:24,25:20,12:25,9:15)
69. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II 2:3 (25:23,25:12,22:25,13:25,11:15)
70. OK SISAK - 0 -
71. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:14)
72. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 0:3 (14:25,15:25,18:25)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
73. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:2 (25:22,24:26,19:25,25:21,16:14)
74. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:20,21:25,25:16,25:17)
75. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:23,25:23,25:20)
76. 0 - OK VELIKA GORICA -
77. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 0:3 (21:25,16:25,22:25)
78. OK NEBO - OK DINAMO 0:3 (11:25,19:25,8:25)
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
79. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 3:1 (25:22,19:25,27:25,25:18)
80. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 3:1 (25:23,24:26,25:19,25:19)
81. OK NOVI ZAGREB - 0 -
82. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 3:1 (25:21,20:25,25:15,25:21)
83. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (13:25,10:25,17:25)
84. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO 3:1 (23:25,25:19,25:18,25:12)
15. kolo (4. ožujka 2017., 4. ožujka 2017.)
85. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:2 (19:25,25:15,20:25,25:23,15:9)
86. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:1 (14:25,25:23,25:23,25:14)
87. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:12,25:19)
88. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (22:25,10:25,21:25)
89. 0 - OK DINAMO -
90. HAOK MLADOST II - OK NEBO 3:0 (25:12,25:16,25:19)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
91. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 3:0 (29:27,25:14,25:16)
92. OK NEBO - 0 -
93. OK DINAMO - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:20,25:14)
94. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 3:0 (25:22,25:20,25:22)
95. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:23,25:23)
96. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 3:2 (26:24,12:25,25:21,21:25,15:12)
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:19,25:14)
99. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:27,24:26,25:17,25:18,16:18)
100. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (19:25,19:25,15:25)
101. OK OLIMPIK II - OK NEBO 3:1 (25:18,25:23,23:25,25:17)
102. 0 - HAOK MLADOST II -
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
103. ŽOK VRBOVEC - 0 -
104. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,22:25,12:25)
105. OK NEBO - OK KARLOVAC 1:3 (11:25,16:25,25:22,13:25)
106. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (25:23,25:19,25:15)
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (14:25,25:23,21:25,23:25)
108. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 3:2 (16:25,24:26,25:14,25:6,15:13)
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC nedjelja, 2. travnja 2017. u 16,00
110. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,00
111. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO subota, 1. travnja 2017. u 16,30
112. OK DON BOSCO - OK NEBO subota, 1. travnja 2017. u 17,30
113. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II subota, 1. travnja 2017. u 20,15
114. OK OLIMPIK II - 0 -
20. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
115. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II termin nije određen
116. 0 - OK KARLOVAC -
117. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO termin nije određen
118. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
119. OK DINAMO - OK SISAK subota, 8. travnja 2017. u 15,00
120. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA termin nije određen
21. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
121. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
122. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO termin nije određen
123. OK SISAK - OK NEBO termin nije određen
124. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II termin nije određen
125. OK DON BOSCO - 0 -
126. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
128. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO nedjelja, 2. travnja 2017. u 20,00
129. 0 - OK KITRO VARAŽDIN -
130. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
131. OK NEBO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
132. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 18 15 3 50 17 2.9412 1590 1249 1.2730 46
2. OK MARČANA 18 12 6 45 21 2.1429 1477 1195 1.2360 39
3. ŽOK PAZIN 18 15 3 47 25 1.8800 1607 1436 1.1191 39
4. OK SV. MATEJ 06 18 13 5 41 22 1.8636 1445 1281 1.1280 37
5. OK PULA 18 9 9 36 28 1.2857 1433 1272 1.1266 31
6. OK KASTAV 1998 18 9 9 34 35 0.9714 1446 1465 0.9870 28
7. OK GROBNIČAN 18 10 8 35 33 1.0606 1435 1472 0.9749 27
8. OK FUNTANA VRSAR 18 7 11 30 37 0.8108 1391 1431 0.9720 21
9. OK POREČ II 18 7 11 28 38 0.7368 1416 1482 0.9555 21
10. OK MELIA HOTELS UMAG 18 5 13 23 45 0.5111 1337 1521 0.8790 15
11. OK BALE 18 4 14 16 44 0.3636 1079 1363 0.7916 12
12. OK VERUDA 18 2 16 10 50 0.2000 963 1452 0.6632 8
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK MARČANA - OK POREČ II 3:0 (25:13,25:20,25:18)
2. OK VELI VRH - OK VERUDA 3:0 (25:9,25:8,25:6)
3. OK MELIA HOTELS UMAG - OK PULA 3:2 (23:25,21:25,25:22,25:16,15:12)
4. OK GROBNIČAN - OK BALE 3:0 (25:14,25:18,25:20)
5. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 0:3 (14:25,15:25,23:25)
6. OK FUNTANA VRSAR - OK SV. MATEJ 06 2:3 (25:18,22:25,25:14,24:26,13:15)
2. kolo (22. lipnja 2016., 23. listopada 2016.)
7. OK POREČ II - OK SV. MATEJ 06 1:3 (25:19,21:25,17:25,20:25)
8. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:27,25:12,25:14,26:24)
9. OK BALE - ŽOK PAZIN 1:3 (19:25,19:25,25:16,17:25)
10. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,18:25,18:25)
11. OK VERUDA - OK MELIA HOTELS UMAG 0:3 (19:25,22:25,25:27)
12. OK MARČANA - OK VELI VRH 0:3 (23:25,4:25,26:28)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
13. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:1 (19:25,25:19,25:16,25:19)
14. OK MELIA HOTELS UMAG - OK MARČANA 0:3 (18:25,15:25,14:25)
15. OK GROBNIČAN - OK VERUDA 3:0 (25:14,25:23,25:16)
16. ŽOK PAZIN - OK PULA 3:2 (25:9,21:25,17:25,29:27,15:13)
17. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE 3:0 (25:19,25:20,25:20)
18. OK SV. MATEJ 06 - OK KASTAV 1998 3:0 (25:14,25:17,25:23)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
19. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 1:3 (21:25,22:25,25:23,22:25)
20. OK BALE - OK SV. MATEJ 06 0:3 (18:25,12:25,15:25)
21. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:18,25:15,25:16)
22. OK VERUDA - ŽOK PAZIN 0:3 (15:25,19:25,15:25)
23. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 2:3 (23:25,25:9,25:21,18:25,14:16)
24. OK VELI VRH - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:22,25:11,25:15)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
25. OK MELIA HOTELS UMAG - OK POREČ II 0:3 (23:25,18:25,16:25)
26. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 3:2 (22:25,25:21,25:19,21:25,15:9)
27. ŽOK PAZIN - OK MARČANA 3:2 (28:26,25:19,20:25,19:25,15:9)
28. OK FUNTANA VRSAR - OK VERUDA 3:0 (25:10,25:8,25:20)
29. OK SV. MATEJ 06 - OK PULA 0:3 (15:25,18:25,19:25)
30. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:2 (18:25,19:25,25:21,25:17,15:10)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
31. OK POREČ II - OK BALE 3:0 (25:22,25:15,25:17)
32. OK PULA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:20,25:15,25:16)
33. OK VERUDA - OK SV. MATEJ 06 0:3 (9:25,21:25,11:25)
34. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:16,25:13)
35. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 3:1 (25:17,25:20,23:25,25:14)
36. OK MELIA HOTELS UMAG - OK GROBNIČAN 3:1 (27:25,24:26,25:17,25:20)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
37. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:1 (25:14,25:20,23:25,27:25)
38. ŽOK PAZIN - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (23:25,25:14,25:13,25:19)
39. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH 1:3 (22:25,28:26,17:25,22:25)
40. OK SV. MATEJ 06 - OK MARČANA 0:3 (23:25,20:25,18:25)
41. OK KASTAV 1998 - OK VERUDA 3:0 (25:9,25:15,25:10)
42. OK BALE - OK PULA 0:3 (15:25,12:25,17:25)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
43. OK POREČ II - OK PULA 0:3 (14:25,18:25,18:25)
44. OK VERUDA - OK BALE 0:3 (21:25,14:25,19:25)
45. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:14,25:13,25:10)
46. OK VELI VRH - OK SV. MATEJ 06 3:1 (18:25,25:22,28:26,25:22)
47. OK MELIA HOTELS UMAG - OK FUNTANA VRSAR 2:3 (25:17,24:26,21:25,25:18,11:15)
48. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:1 (25:23,25:19,23:25,25:23)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
49. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 3:0 (25:15,25:15,25:18)
50. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 0:3 (20:25,14:25,14:25)
51. OK SV. MATEJ 06 - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:16,25:19,25:21)
52. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH 0:3 (10:25,9:25,16:25)
53. OK MARČANA - OK BALE 3:0 (25:19,25:14,25:6)
54. OK PULA - OK VERUDA 3:0 (25:16,25:8,25:18)
10. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
55. OK POREČ II - OK VERUDA 3:0 (25:18,25:14,25:21)
56. OK MARČANA - OK PULA 1:3 (25:21,21:25,16:25,12:25)
57. OK VELI VRH - OK BALE 3:0 (25:20,25:7,25:9)
58. OK MELIA HOTELS UMAG - OK KASTAV 1998 3:1 (25:23,16:25,25:18,25:11)
59. OK GROBNIČAN - OK SV. MATEJ 06 1:3 (25:16,23:25,20:25,25:27)
60. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (24:26,25:17,25:15,25:16)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:2 (20:25,15:25,25:14,25:18,15:12)
62. OK SV. MATEJ 06 - ŽOK PAZIN 0:3 (21:25,20:25,20:25)
63. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN 3:1 (23:25,25:16,25:22,25:22)
64. OK BALE - OK MELIA HOTELS UMAG 3:2 (25:16,11:25,25:23,6:25,15:12)
65. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (16:25,19:25,22:25)
66. OK VERUDA - OK MARČANA 0:3 (7:25,9:25,14:25)
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
67. OK POREČ II - OK MARČANA 0:3 (23:25,16:25,13:24)
68. OK VERUDA - OK VELI VRH 0:3 (4:25,9:25,6:25)
69. OK PULA - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:12,25:9,25:16)
70. OK BALE - OK GROBNIČAN 3:0 (25:15,25:13,25:12)
71. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN 1:3 (25:19,16:25,18:25,14:25)
72. OK SV. MATEJ 06 - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:17,25:20)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
73. OK SV. MATEJ 06 - OK POREČ II 3:1 (24:26,26:24,25:22,25:16)
74. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 1:3 (16:25,17:25,25:16,25:27)
75. ŽOK PAZIN - OK BALE 3:0 (25:16,25:17,25:18)
76. OK GROBNIČAN - OK PULA 3:2 (25:21,22:25,25:22,21:25,15:13)
77. OK MELIA HOTELS UMAG - OK VERUDA 3:2 (22:25,25:12,25:20,25:27,15:9)
78. OK VELI VRH - OK MARČANA 3:2 (25:15,15:25,27:25,16:25,15:8)
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
79. OK POREČ II - OK VELI VRH 3:1 (28:26,35:37,25:20,26:24)
80. OK MARČANA - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:14,25:9,25:12)
81. OK VERUDA - OK GROBNIČAN 3:1 (25:10,25:19,18:25,28:26)
82. OK PULA - ŽOK PAZIN 2:3 (27:25,22:25,25:16,19:25,13:15)
83. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (13:25,15:25,18:25)
84. OK KASTAV 1998 - OK SV. MATEJ 06 2:3 (25:16,21:25,25:22,15:25,6:15)
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
85. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II 2:3 (25:12,23:25,23:25,26:24,12:15)
86. OK SV. MATEJ 06 - OK BALE 3:0 (25:12,25:15,25:17)
87. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
88. ŽOK PAZIN - OK VERUDA 3:2 (25:27,25:23,23:25,25:19,15:4)
89. OK GROBNIČAN - OK MARČANA 0:3 (12:25,7:25,13:25)
90. OK MELIA HOTELS UMAG - OK VELI VRH 1:3 (21:25,23:25,25:21,23:25)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
91. OK POREČ II - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (25:18,23:25,25:14,25:23)
92. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN 3:0 (25:14,25:19,25:15)
93. OK MARČANA - ŽOK PAZIN 2:3 (25:18,25:23,17:25,23:25,12:15)
94. OK VERUDA - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (14:25,16:25,14:25)
95. OK PULA - OK SV. MATEJ 06 0:3 (20:25,25:27,23:25)
96. OK BALE - OK KASTAV 1998 1:3 (20:25,25:14,15:25,15:25)
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. OK BALE - OK POREČ II 3:0 (25:22,25:18,25:21)
98. OK KASTAV 1998 - OK PULA 3:1 (25:23,25:19,17:25,25:20)
99. OK SV. MATEJ 06 - OK VERUDA 3:0 (25:7,25:12,25:16)
100. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA 2:3 (16:25,25:19,19:23,25:14,11:15)
101. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH 3:2 (19:25,25:19,9:25,25:21,15:13)
102. OK GROBNIČAN - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (22:25,25:16,25:16,25:14)
18. kolo (25. ožujka 2016., 26. ožujka 2017.)
103. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 3:1 (25:14,23:25,25:7,25:16)
104. OK MELIA HOTELS UMAG - ŽOK PAZIN 0:3 (16:25,10:25,20:25)
105. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (19:25,25:19,25:18,26:24)
106. OK MARČANA - OK SV. MATEJ 06 3:1 (21:25,25:20,25:23,25:18)
107. OK VERUDA - OK KASTAV 1998 3:1 (29:27,16:25,25:22,25:21)
108. OK PULA - OK BALE 3:0 (25:19,25:11,25:19)
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK PULA - OK POREČ II petak, 31. ožujka 2017. u 20,00
110. OK BALE - OK VERUDA subota, 1. travnja 2017. u 20,00
111. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA subota, 1. travnja 2017. u 14,30
112. OK SV. MATEJ 06 - OK VELI VRH nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,00
113. OK FUNTANA VRSAR - OK MELIA HOTELS UMAG petak, 31. ožujka 2017. u 19,00
114. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN subota, 1. travnja 2017. u 19,30
20. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
115. OK POREČ II - ŽOK PAZIN termin nije određen
116. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
117. OK MELIA HOTELS UMAG - OK SV. MATEJ 06 termin nije određen
118. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 termin nije određen
119. OK BALE - OK MARČANA termin nije određen
120. OK VERUDA - OK PULA termin nije određen
21. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
121. OK VERUDA - OK POREČ II termin nije određen
122. OK PULA - OK MARČANA termin nije određen
123. OK BALE - OK VELI VRH termin nije određen
124. OK KASTAV 1998 - OK MELIA HOTELS UMAG termin nije određen
125. OK SV. MATEJ 06 - OK GROBNIČAN termin nije određen
126. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN termin nije određen
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
128. ŽOK PAZIN - OK SV. MATEJ 06 termin nije određen
129. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 termin nije određen
130. OK MELIA HOTELS UMAG - OK BALE termin nije određen
131. OK VELI VRH - OK PULA termin nije određen
132. OK MARČANA - OK VERUDA termin nije određen
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 11 11 0 33 2 16.5000 868 590 1.4712 33
2. ŽOK VINKOVCI 11 9 2 28 10 2.8000 867 704 1.2315 26
3. ŽOK OSIJEK II 11 6 5 23 16 1.4375 888 748 1.1872 20
4. ŽOK VALLIS AUREA 11 6 5 20 20 1.0000 860 881 0.9762 16
5. OAK OSIJEK 11 4 7 15 22 0.6818 765 804 0.9515 13
6. OK BELIŠĆE 11 4 7 15 23 0.6522 733 851 0.8613 12
7. OK POSAVINA BROD 11 2 9 10 30 0.3333 769 939 0.8190 6
8. OK KOLONIJA 11 2 9 8 29 0.2759 641 874 0.7334 6
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 3:0 (27:25,25:22,25:19)
2. OK ĐAKOVO - OK BELIŠĆE 3:0 (25:13,25:13,25:16)
3. OAK OSIJEK - OK KOLONIJA 3:0 (25:21,25:22,25:8)
4. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:1 (29:27,25:17,19:25,25:18)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
5. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:13,25:13,25:20)
6. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:21,25:21,27:25)
7. OK BELIŠĆE - OAK OSIJEK 3:0 (25:20,25:20,25:17)
8. ŽOK VINKOVCI - OK ĐAKOVO 1:3 (25:18,18:25,11:25,9:25)
3. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
9. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:21,25:23,25:15)
10. OAK OSIJEK - ŽOK VINKOVCI 0:3 (12:25,15:25,18:25)
11. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:2 (20:25,25:16,22:25,25:14,15:13)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 2:3 (18:25,19:25,25:15,25:19,11:15)
4. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
13. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:11,25:13,25:15)
14. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:21)
15. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:14,25:11,25:11)
16. OK ĐAKOVO - OAK OSIJEK 3:0 (25:17,25:17,25:21)
5. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
17. OAK OSIJEK - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,12:25,25:20,26:28)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,20:25,9:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:11,25:11,22:25,25:12)
20. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,23:25,19:25)
6. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
21. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:0 (25:7,25:8,25:9)
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:7,25:18,25:13)
23. OK ĐAKOVO - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:12,25:16,25:18)
24. OAK OSIJEK - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:15,20:25,28:26,25:18)
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
25. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 3:2 (31:29,18:25,15:25,25:13,16:14)
26. OK POSAVINA BROD - OAK OSIJEK 0:3 (21:25,18:25,21:25)
27. OK KOLONIJA - OK ĐAKOVO 0:3 (10:25,10:25,12:25)
28. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (8:25,19:25,22:25)
8. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
29. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:21,23:25,16:25,25:15,11:15)
30. OK BELIŠĆE - OK ĐAKOVO 0:3 (17:25,24:26,16:25)
31. OK KOLONIJA - OAK OSIJEK 0:3 (15:25,14:25,8:25)
32. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (24:26,20:25,20:25)
9. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
33. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,18:25,11:25)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:23,25:19)
35. OAK OSIJEK - OK BELIŠĆE 2:3 (25:16,23:25,14:25,25:17,11:15)
36. OK ĐAKOVO - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:16,25:22,25:17)
10. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
37. ŽOK OSIJEK II - OK ĐAKOVO 1:3 (26:24,21:25,16:25,21:25)
38. ŽOK VINKOVCI - OAK OSIJEK 3:0 (25:13,25:20,26:24)
39. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (16:25,10:25,26:28)
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 2:3 (20:25,26:24,25:21,21:25,9:14)
11. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
41. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (16:25,20:25,13:25)
42. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:1 (25:23,25:23,18:25,25:22)
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 1:3 (14:25,25:19,27:29,20:25)
44. OAK OSIJEK - OK ĐAKOVO 0:3 (9:25,23:25,17:25)
12. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
45. ŽOK OSIJEK II - OAK OSIJEK subota, 1. travnja 2017. u 11,00
46. OK ĐAKOVO - ŽOK VALLIS AUREA subota, 1. travnja 2017. u 19,00
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI nedjelja, 2. travnja 2017. u 13,00
48. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,30
13. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
49. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
51. OK POSAVINA BROD - OK ĐAKOVO termin nije određen
52. ŽOK VALLIS AUREA - OAK OSIJEK termin nije određen
14. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
53. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
54. OAK OSIJEK - OK POSAVINA BROD termin nije određen
55. OK ĐAKOVO - OK KOLONIJA termin nije određen
56. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE termin nije određen
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 14 13 1 41 7 5.8571 1162 797 1.4580 40
2. ŽOK SINJ 14 12 2 39 12 3.2500 1183 923 1.2817 35
3. OK MAKARSKA 14 10 4 33 16 2.0625 1109 968 1.1457 30
4. ŽOK TROGIR 14 9 5 30 18 1.6667 1068 941 1.1350 26
5. OK DONAT 14 7 7 23 25 0.9200 1032 982 1.0509 20
6. OK ZADAR II 13 5 8 21 26 0.8077 981 992 0.9889 16
7. OK BRDA II 14 4 10 17 33 0.5152 1013 1120 0.9045 13
8. ŽOK ŠIBENIK 15 3 12 11 39 0.2821 867 1173 0.7391 8
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 14 0 14 3 42 0.0714 582 1101 0.5286 1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK BRDA II - 0 -
2. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:7,26:24,25:18)
3. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 3:1 (22:25,25:21,25:20,25:13)
4. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:20,25:20,25:23)
5. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 0:3 (9:25,17:25,14:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
6. 0 - OK DONAT -
7. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:6,25:6,25:16)
8. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:2 (14:25,21:25,25:19,25:22,18:16)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA 0:3 (13:25,18:25,26:28)
10. OK BRDA II - OK SPLIT 0:3 (14:25,8:25,15:25)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
11. OK SPLIT - 0 -
12. OK MAKARSKA - OK BRDA II 3:1 (22:25,25:15,25:19,25:22)
13. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:8,25:12,25:12)
14. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 0:3 (5:25,7:25,14:25)
15. OK DONAT - OK ZADAR II 0:3 (18:25,21:25,16:25)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
16. 0 - OK ZADAR II -
17. ŽOK TROGIR - OK DONAT 3:0 (25:18,25:11,25:17)
18. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:12,25:12)
19. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,18:25,16:25)
20. OK SPLIT - OK MAKARSKA 3:0 (25:15,25:17,25:14)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
21. OK MAKARSKA - 0 -
22. ŽOK SINJ - OK SPLIT 1:3 (20:25,12:25,25:22,17:25)
23. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 0:3 (12:25,14:25,16:25)
24. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 1:3 (18:25,25:12,23:25,13:25)
25. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 0:3 (22:25,22:25,23:25)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
26. 0 - ŽOK TROGIR -
27. ŽOK ŠIBENIK - OK ZADAR II 0:3 (19:25,13:25,11:25)
28. OK BRDA II - OK DONAT 0:3 (21:25,17:25,22:25)
29. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:16,25:14,25:15)
30. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:3 (19:25,25:23,25:21,17:25,9:15)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
31. ŽOK SINJ - 0 -
32. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA 0:3 (9:25,10:25,14:25)
33. OK DONAT - OK SPLIT 0:3 (13:25,22:25,11:25)
34. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:2 (20:25,26:24,25:21,17:25,15:12)
35. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:9,25:16,25:17)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
36. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
37. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 0:3 (11:25,23:25,23:25)
38. OK SPLIT - OK ZADAR II 3:0 (25:14,25:18,25:18)
39. OK MAKARSKA - OK DONAT 3:0 (25:21,25:19,25:21)
40. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:2,25:7,25:10)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
41. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
42. OK DONAT - ŽOK SINJ 0:3 (23:25,25:27,14:25)
43. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 2:3 (16:25,24:26,25:16,25:23,12:15)
44. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 1:3 (9:25,25:17,18:25,20:25)
45. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II 1:3 (25:22,22:25,23:25,19:25)
10. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
46. 0 - OK BRDA II -
47. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT 0:3 (13:25,16:25,16:25)
48. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,22:25,15:25)
49. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 1:3 (19:25,25:21,8:25,21:25)
50. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:16,25:5)
11. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
51. OK DONAT - 0 -
52. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II odgođeno
53. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:21,25:22,25:22)
54. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:18,25:14,25:8)
55. OK SPLIT - OK BRDA II 3:0 (25:15,25:15,25:15)
12. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
56. 0 - OK SPLIT -
57. OK BRDA II - OK MAKARSKA 0:3 (15:25,19:25,29:31)
58. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,16:25,7:25)
59. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:6,25:16,25:11)
60. OK ZADAR II - OK DONAT 2:3 (25:23,24:26,25:19,16:25,10:15)
13. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
61. OK ZADAR II - 0 -
62. OK DONAT - ŽOK TROGIR 3:1 (23:25,25:16,25:20,25:16)
63. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK 2:3 (21:25,25:18,22:25,25:21,13:15)
64. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:15,25:14,25:22)
65. OK MAKARSKA - OK SPLIT 1:3 (13:25,26:24,21:25,23:25)
14. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
66. 0 - OK MAKARSKA -
67. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:3 (23:25,21:25,25:17,25:15,9:15)
68. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:11)
69. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT 0:3 (15:25,16:25,12:25)
70. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:14,25:20)
15. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
71. ŽOK TROGIR - 0 -
72. OK ZADAR II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (26:24,25:14,25:12)
73. OK DONAT - OK BRDA II 3:1 (25:6,19:25,25:17,25:19)
74. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (6:25,6:25,13:25)
75. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:22,25:13,25:17)
16. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
76. 0 - ŽOK SINJ -
77. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:13,25:15,25:13)
78. OK SPLIT - OK DONAT 3:1 (25:10,18:25,25:23,27:25)
79. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:14,25:27,25:19,25:15)
80. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR 1:3 (17:25,21:25,25:19,16:25)
17. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
81. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
82. ŽOK TROGIR - OK BRDA II termin nije određen
83. OK ZADAR II - OK SPLIT nedjelja, 2. travnja 2017. u 15,00
84. OK DONAT - OK MAKARSKA nedjelja, 2. travnja 2017. u 20,45
85. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
18. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
86. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
87. ŽOK SINJ - OK DONAT termin nije određen
88. OK MAKARSKA - OK ZADAR II srijeda, 29. ožujka 2017. u 19,30
89. OK SPLIT - ŽOK TROGIR subota, 8. travnja 2017. u 18,00
90. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 28. ožujka 2017., 20,07