Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
PREGLED DELEGACIJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA DRŽAVE
FINALE
  3. utakmica (26. travnja 2017.)
21. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST srijeda, 26. travnja 2017. u 20,00
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Ivan Delić
 
  4. utakmica (29. travnja 2017.)
22. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA DRŽAVE
FINALE
  3. utakmica (27. travnja 2017.)
21. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST četvrtak, 27. travnja 2017. u 19,30
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Ivan Delić
 
  4. utakmica (30. travnja 2017.)
22. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC nedjelja, 30. travnja 2017. u 16,00
130. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
131. OK NEBO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
132. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB četvrtak, 27. travnja 2017. u 17,30
GRUPA - ZAPAD
21. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
126. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN utorak, 25. travnja 2017. u 19,00
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Leopold Ostojić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Branko Jovović     1. granični sudac: Suzana Štifanić     2. granični sudac: Dominko Stražić
 
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
128. ŽOK PAZIN - OK SV. MATEJ 06 termin nije određen
129. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 četvrtak, 27. travnja 2017. u 20,00
130. OK MELIA HOTELS UMAG - OK BALE četvrtak, 27. travnja 2017. u 19,00
131. OK VELI VRH - OK PULA subota, 29. travnja 2017. u 18,00
132. OK MARČANA - OK VERUDA nedjelja, 30. travnja 2017. u 18,00
GRUPA - ISTOK
14. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
55. OK ĐAKOVO - OK KOLONIJA odgođeno
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniori
16. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
78. HAOK MLADOST II - OK DARUVAR odgođeno
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
9. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
53. ŽOK VUKOVAR II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
95. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE odgođeno
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. ŽOK VUKOVAR II - OK LINGA odgođeno
20. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
120. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 odgođeno
21. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
121. ŽOK OSIJEK III - OK LINGA termin nije određen
122. ŽOK VITEZ 11 - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
123. ŽOK VUKOVAR II - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
124. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN termin nije određen
125. ŽOK NAŠICE - ŽOK BARANJA termin nije određen
126. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
18. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
88. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR II odgođeno
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
16. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
77. ŽOK GORNJA VEŽICA - OK NOVIGRAD termin nije određen
78. OOK FAŽANA - ŽOK LOŠINJ termin nije određen
79. OK ALBONA - ŽOK ROCKWOOL II termin nije određen
80. OK OPATIJA - OK MATULJI 2004 termin nije određen
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
21. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II odgođeno
10. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
30. OK LINGA II - OK ČEPIN II odgođeno
7 - 12 MJESTO
8. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
24. ŽOK BARANJA II - ŽOK BILJE odgođeno
9. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
26. ŽOK BILJE - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
10. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
28. OK VALPOVKA - ŽOK VUKOVAR III odgođeno
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
2A NOLC 1. - 4. MJESTA
9. kolo (29. travnja 2017., 29. travnja 2017.)
17. ŽOK KAŠTEL - OK PETRINJA subota, 29. travnja 2017. u 15,00
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
18. ŽOK BJELOVAR - OK PLAVI ZMAJ subota, 29. travnja 2017. u 16,00
1. sudac: Nikolina Mamula     2. sudac: Iva Košćak        
 
2A NOLC 5. - 8. MJESTA
9. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
17. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III subota, 29. travnja 2017. u 19,00
18. OK ŠTRIGOVA - HAOK MLADOST III termin nije određen
2A NOLC 9. - 13. MJESTA
9. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
26. OK BRCKO - OK MLADOST D.R. termin nije određen
27. OK IVANIĆ GRAD - OK DARUVAR subota, 29. travnja 2017. u 15,00
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 24. travnja 2017., 17,01