Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
PREGLED DELEGACIJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA DRŽAVE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (29. ožujka 2017.)
1. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK srijeda, 29. ožujka 2017. u 17,45
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Ivan Jukić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
2. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO srijeda, 29. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
 
3. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 29. ožujka 2017. u 19,30
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
4. OK KAŠTELA DC - OK POREČ srijeda, 29. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Sara Liović     1. granični sudac: Vedran Tolj     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
  2. utakmica (1. travnja 2017.)
5. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA subota, 1. travnja 2017. u 20,30
6. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST subota, 1. travnja 2017. u 18,00
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK subota, 1. travnja 2017. u 20,00
8. OK POREČ - OK KAŠTELA DC subota, 1. travnja 2017. u 18,30
SUPERLIGA - seniori
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA DRŽAVE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (30. ožujka 2017.)
1. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KITRO VARAŽDIN četvrtak, 30. ožujka 2017. u 19,30
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Marko Šimac
 
2. HAOK MLADOST - OK MEDICINAR srijeda, 29. ožujka 2017. u 20,30
1. sudac: Iskra Zidanić Orlović     2. sudac: Marko Turković     delegat: Zdravko Hranić
 
3. MOK RIJEKA - OK SISAK četvrtak, 30. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Miroslav Medač
 
4. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL četvrtak, 30. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Svjetlana Šimić     1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
  2. utakmica (2. travnja 2017.)
5. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA subota, 1. travnja 2017. u 19,00
6. OK MEDICINAR - HAOK MLADOST nedjelja, 2. travnja 2017. u 17,00
7. OK SISAK - MOK RIJEKA nedjelja, 2. travnja 2017. u 20,00
8. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 2. travnja 2017. u 17,30
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC odgođeno
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
96. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Jelena Stojaković     delegat: Rifet Sedić
 
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC nedjelja, 2. travnja 2017. u 16,00
110. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,00
111. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO subota, 1. travnja 2017. u 16,30
112. OK DON BOSCO - OK NEBO subota, 1. travnja 2017. u 17,30
113. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II subota, 1. travnja 2017. u 20,15
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
128. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO nedjelja, 2. travnja 2017. u 20,00
GRUPA - ZAPAD
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK PULA - OK POREČ II petak, 31. ožujka 2017. u 20,00
110. OK BALE - OK VERUDA subota, 1. travnja 2017. u 20,00
111. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA subota, 1. travnja 2017. u 14,30
112. OK SV. MATEJ 06 - OK VELI VRH nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,00
113. OK FUNTANA VRSAR - OK MELIA HOTELS UMAG petak, 31. ožujka 2017. u 19,00
114. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN subota, 1. travnja 2017. u 19,30
GRUPA - ISTOK
12. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
45. ŽOK OSIJEK II - OAK OSIJEK subota, 1. travnja 2017. u 11,00
46. OK ĐAKOVO - ŽOK VALLIS AUREA subota, 1. travnja 2017. u 19,00
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI nedjelja, 2. travnja 2017. u 13,00
48. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA nedjelja, 2. travnja 2017. u 18,30
GRUPA - JUG
11. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
52. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II odgođeno
17. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
82. ŽOK TROGIR - OK BRDA II termin nije određen
83. OK ZADAR II - OK SPLIT nedjelja, 2. travnja 2017. u 15,00
84. OK DONAT - OK MAKARSKA nedjelja, 2. travnja 2017. u 20,45
85. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
18. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
88. OK MAKARSKA - OK ZADAR II srijeda, 29. ožujka 2017. u 19,30
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Vedrana Serajlić     delegat: Petar Mamić
zapisničar: Lidija Kostanić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniori
14. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
70. MOK ČAZMA - OK PETRINJA odgođeno
15. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
72. OK PETRINJA - OK CROATIA odgođeno
74. OK QUIRIN SISAK - HAOK MLADOST II odgođeno
16. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
78. HAOK MLADOST II - OK DARUVAR odgođeno
18. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
87. OK NEDELIŠĆE - ELTING - OK DARUVAR nedjelja, 2. travnja 2017. u 13,00
88. OK GORICA - OK PETRINJA nedjelja, 2. travnja 2017. u 15,00
89. HAOK MLADOST II - MOK ČAZMA subota, 1. travnja 2017. u 15,00
90. OK SISAK II - OK CROATIA nedjelja, 2. travnja 2017. u 16,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
9. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
53. ŽOK VUKOVAR II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
12. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
69. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN odgođeno
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Josipa Mavretić                
 
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
88. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
95. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE odgođeno
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. ŽOK VUKOVAR II - OK LINGA odgođeno
18. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
103. OK LINGA - ŽOK BARANJA termin nije određen
105. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
106. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE termin nije određen
107. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO II termin nije određen
108. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK VUKOVAR II termin nije određen
20. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
116. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC petak, 31. ožujka 2017. u 19,00
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Maja Marić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
12. kolo (18. veljače 2017., 19. siječnja 2017.)
60. MOK ŽELJEZNIČAR II - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
16. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
76. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
77. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
79. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR II termin nije određen
80. MOK VUKOVAR - OK SOKOL termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniori
10. kolo (1. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
29. OK DUBROVNIK 2001 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
30. OK ŠIBENIK '91 II - OK ZADAR II termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
14. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
67. OOK FAŽANA - ŽOK SUŠAK termin nije određen
68. OK ALBONA - OK NOVIGRAD termin nije određen
69. OK OPATIJA - ŽOK LOŠINJ termin nije određen
70. OK MATULJI 2004 - ŽOK ROCKWOOL II termin nije određen
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
4. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
11. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Lukačević     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK BELIŠĆE II odgođeno
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Marina Valentić
 
21. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II odgođeno
8. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
22. OK BELIŠĆE II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
23. OK LINGA II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
24. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
7 - 12 MJESTO
6. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
16. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
8. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
22. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
24. ŽOK BARANJA II - ŽOK BILJE termin nije određen
13 - 16 MJESTO
5. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
10. OK KOLONIJA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
2A NOLC 1. - 4. MJESTA
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
11. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR subota, 1. travnja 2017. u 19,00
12. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA subota, 1. travnja 2017. u 20,00
2A NOLC 5. - 8. MJESTA
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
11. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC subota, 1. travnja 2017. u 19,00
12. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III subota, 1. travnja 2017. u 17,30
2A NOLC 9. - 13. MJESTA
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
17. OK VIVERA GLINA - OK DARUVAR subota, 1. travnja 2017. u 15,00
18. OK IVANIĆ GRAD - OK BRCKO nedjelja, 2. travnja 2017. u 16,00
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 28. ožujka 2017., 20,07