Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NOVOSTI

Održana utakmica 7. kola 2. HOL Zapad između OK Opatije i MOK Umaga

MOK UMAG ŠESTU UTAKMICU ZAREDOM UZEO SVA 3 BODA

U nedjelju, 19.03. s početkom u 17 sati u sportskoj dvorani u Opatiji odigrano je 7. kolo 2. HOLZ seniori, između momčadi OK Opatije i MOK Umaga. Nakon pet uzastopnih pobjeda, dečki MOK Umaga-CPM Umaga došli su u Opatiju puni samopouzdanja sa željom za osvajanjem šeste uzastopne pobjede što su vođeni trenerom Draganom Salapurom pobjedom od 3:0 (25:20, 25:13, 25:17) i uspjeli.

U prvi set bolje su ušli gosti i od samog početku utakmice stvorili razliku od 4 poena koju do tehničkog time out-a održavaju i povećavaju do kraja seta na 5 poena. Drugi set bolje su otvorili domaćini, no njihova prednost ubrzo se smanjuje. Nakon serije od 5 poena, dečki iz MOK Umaga preokreću rezultat u svoju korist. Ta prednost raste dolaskom na servis novog igrača Abela Zolote koji radi seriju od 10 poena te set završava 25:13 za MOK Umag.

I treći set domaćin otvara bolje i stvara prednost od 3:0, no dečki MOK Umaga opet vrlo brzo konsolidiraju svoje redove i prelaze u vodstvo koje ne ispuštaju do kraja seta koji završava rezultatom 25:17.

MOK Umag tako je osvojio sva tri boda u šestoj utakmici zaredom i time zadržao 1. mjesto 2. HOLZ seniori.

Za MOK Umag – CPM Umago igrali su: Burić Luka, Burić Karlo, Drača Miroslav, Čelebić Luka, Radočaj Ico Ivica, Štorc Andrej, Petretić David, Savić Leo, Drakulić Ivan, Marco Kodilja, Krajina Krešimir te novi član Abel Zolota